Novitus SENTO LAN E

Prosta w obsłudze. Systemowa w akcji.

Cena netto: 1550 zł

Sento LAN E to najnowsza kasa fiskalna dostępna w ofercie OPTIMARK. Nie jest to jedynie następca Sento E, lecz zupełnie nowe urządzenie oparte na nowoczesnym procesorze i elektronice. Sento LAN E zostało dodatkowo wzbogacone o nowe funkcje. W niewielkiej obudowie zamknięto możliwości kasy systemowej, co sprawia, że Sento LAN E to idealny partner w biznesie i rozwiązanie dla użytkowników szukających wysokiej jakości i rozbudowanych funkcjonalności w przystępnej cenie.
Opis produktu

Kasa Sento LAN E jest szczególnie polecana do małych i średnich sklepów spożywczych ze względu na rozbudowaną bazę towarową (16 000 PLU), nazwę towaru mieszczącą aż 40 znaków, współpracę z czytnikiem kodów, wagą oraz terminalem płatniczym. Kasa posiada również klawiaturę „szybkiej sprzedaży” (14 x 2), co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla punktów o dużym asortymencie, takich jak sklepy odzieżowe, przemysłowe, z artykułami biurowymi. Sento LAN E jest również interesującym rozwiązaniem do małej gastronomii ze względu na unikalną funkcjonalność w postaci współpracy z zewnętrzną drukarką bonów (możliwość drukowania zamówień, potwierdzeń dla kuchni). Dodatkowym atutem kasy Sento LAN E jest współpraca poprzez bezpośrednie połączenie z terminalem płatniczym, co gwarantuje znaczne przyśpieszenie obsługi płatności kartami oraz eliminuje pomyłki kasjerskie.

Kasa Sento LAN E posiada także funkcję sprawdzarki cen, umożliwia wykonywanie przecen oraz kontroluje stany magazynowe sprzedawanych towarów. Ponadto umożliwia umieszczenia logo w nagłówku oraz grafiki w stopce wydruków fiskalnych, a także projektowania dowolnych wydruków niefiskalnych (mogą one zawierać dowolny tekst, grafikę, kody kreskowe bądź  QR) drukowanych jako oddzielne dokumenty lub dołączone do paragonu fiskalnego.

Jesteś zainteresowany? Chcesz się dowiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami

Podana cena jest orientacyjna i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego.