W naszej firmie zajmujemy się dystrybucją – sprzedażą , instalacją oraz serwisem takich urządzeń jak: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, metkownice, wagi oraz innych urządzeń z zakresu wyposażenia sklepów oraz różnego rodzaju punktów usługowych i handlowych. Działalność nasza jest ukierunkowana przede wszystkim na obsługę małych i średnich przedsiębiorstw, a tym co nas wyróżnia spośród wielu firm działających w tej samej branży to specjalizacja, rzetelność oraz doświadczenie. Jesteśmy w stanie sprostać nawet największym oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy dystrybutorem kas jak i drukarek znanych marek na rynku polskim jakim są :  NOVITUS S.A. oraz FAREX .

Firma NOVITUS dostarcza rozwiązania wspomagające pracę handlu i logistyki wykorzystując nowoczesne technologie w zakresie kas fiskalnych, kodów kreskowych i kart płatniczych. Od lat utrzymuje czołową pozycję na polskim rynku.

W ofercie firmy znajdują się urządzenia fiskalne skonstruowane od podstaw w Polsce przez inżynierów zatrudnionych w firmie oraz produkty wspomagające pracę handlu renomowanych firm, które NOVITUS dystrybuuje na polskim rynku. Produkty powstałe dzięki inwestycjom firmy we własnym Dziale Badawczo-Rozwojowy z sukcesami konkurują na światowych rynkach z konstrukcjami japońskimi i zachodnioeuropejskimi.

NOVITUS to jedna z najbogatszych i zarazem kompleksowa oferta urządzeń fiskalnych, urządzeń automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych w Polsce.

FAREX jest również prężnie rozwijającą się firmą w dziedzinie sprzedaży jaki i serwisu kas i drukarek fiskalnych . Jest firmą działającą od kilku lat na polskim rynku urządzeń fiskalnych .

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami